Bertani – Nora – Bleona – Genta 2007

01 – Nuk je per asnje.mp3

02 – E jotja sjam.mp3

03 – Sonte te therras.mp3

04 – Qfare ste pelqej te une.mp3

05 – E di.mp3

06 – E kam shpirtin eksploziv.mp3

07 – Ilaq nuk gjej.mp3

08 – Hallall e ke.mp3

Advertisements

7 Responses to “Bertani – Nora – Bleona – Genta 2007”

 1. keli Says:

  je shum e mir me pelqen shum te adhuroj pa mas shum kam desdhir te me vije rasti dhe te bisedoj njeher me ty lutem qdo her me beso

 2. eni_leta Says:

  allhu ekla mfal

 3. fehim Says:

  FfEeHhIiMm
  no CcOoMmEeNnTt

 4. elona Says:

  me plqen genta e adhuroj shum e dua dhe dua te vish te me takosh dhe deshira ime esht te bisedoj me ty te dua shum genta dhe te adhuroj gjithmon nga te gjitha kengtaret me plqejn po me e bukura je ti

 5. elona Says:

  ma

 6. elona Says:

  e mirA

 7. elona Says:

  genta

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s


%d bloggers like this: